Nathan River

Redneck with a machete and hopes

Description:
Bio:

Nathan River 1969 Arkansas eyaletinin North Little Rock şehrine bağlı olan Pulaski kasabasında dünyaya gelmiştir.

Babası Travis River bir dönem kasabanın şerifliğini yapmış olmasına rağmen öncesi hakkında kendisininde bahsetmediği, bahsetmekten çekindiği bazı şeyler olabileceğidir.

Annesi Ashley River kasaba kilisesinde hayır işleriyle uğraşan, kasaba halkı tarafından sevilen birisidir.

Nathan tam bir klasik kasaba adamıdır. Büyümeye başladığında,Im sorry öğretmenleri ilerideki ideallerin ne diye sorduklarında bile cevabı ‘’ Odun keseceğim, avlanacağım, evleneceğim ve çocuklarım olacak.’’ olmuştur.

Çok geçmeden ilk evliliğini çocukluk aşkı Brenda ile yapmış. Şu anda 13 yaşında olan Azure! isimli kız çocukları vardır. Brenda 4 yıl önce hiç bir şeyi düşünmüyorcasına arkasında sadece bir kağıt parçası bırakarak izini kaybettirmiştir.

Brenda kaybolduktan 1,5 yıl sonra kasabada öğretmenlik yapmaya gelen Lora ile tanışıp ikinci evliliğini yapmıştır. (Böylece kasabanın etinden sütünden tümüyle yararlanarak yılın Redneck ödülünü kazanmıştır :) Bu evlilikten 2 yaşında oğlu Derrick vardır.

41fa1a5e0e3d0a9a49131f9c6e05f5e3 001
Nathan kasabada Orman Korucusu olarak çalışmakta. Bazı zamanlar ekstra gelir için odun, kereste işleriyle de uğraşmaktadır. Boş zamanlarında ise ona avlanmayı öğreten Gary ile beraber avlanmaya gider. Pösteki yapılacak güzel hayvanları avlardı ya da yenilecek.

13 sayısından çok korkar.

Hobileri ise avlanmak, ufolar, uyumak, uyumak, uyumak..

Ve hayvani palasını gidebildiği her yere götürür..

Nathan River

Kurtlar ve Tilkiler - Uroboros Golgis